Hakkımızda
Doğanlar Group > Hakkımızda

Doğanlar Group

Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesiyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Doğanlar Group, 1989 yılında faaliyetlerine başlamış olup geçirdiği 29 yıllık tecrübesiyle sektörde önde gelen başarılı şirketlerden birisi haline gelmiştir. Doğanlar İnşaat ile konut inşaasının yanı sıra, Doğanlar Gayrimenkul, Doğankent Eğitim Kurumları, Konak Mimarlık ve Mühendislik,Elina Managed By Dedeman ile turizm alanlarında da başarıyla adından sıkça söz ettirmiştir. Doğanlar Group 1989 yılından itibaren başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’de projeleriyle fark yaratmaktadır.. Kuruluşundan günümüze kadar müşterilerinin memnuniyetini, yenilik ve değişimin ön planda tutulduğu birçok projeyi başarıyla hayata geçirmiştir. Müşterilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin yararına, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek şirketimizin başlıca görevlerindendir.

POLİTİKALARIMIZ

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Politikamız

  • Yürürlükteki iş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine uymak
  • Bütün faaliyetlerde sürekli iyileşme ve gelişmeyi temel prensip olarak benimsemek
  • İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre yönetim sistemleri uygulanırken işverenler de dahil olmak üzere tüm tarafların beklentilerini dikkate almak
  • Atıkların geri dönüşümüne önem vererek atıkların kaynağında ayrıştırılmasını ve değerlendirilmesini sağlamak
  • Enerji ve doğal kaynakların tüketiminde israfı önlemek

İlkelerimiz

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve icra ettiğimiz iş kollarında lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü grubumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Doğanlar Group’un kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, her zaman en iyi için gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; sermayenin hakkı olan kârı sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak felsefemizdir.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.